Kontaktskjema

Kart

Varodd
Rigedalen 41
4626 Kristiansand

Finn kontaktperson avdelingsvis

Administrasjon

Tor Arve Monan
Adm. direktør

Tlf: 918 30 058
tor.arve.monan@varodd.no

Beate Ramsland
Lønn / Regnskapskonsulent

Tlf: 971 60 168
beate.ramsland@varodd.no

Branimir Simic
Bedriftslege

Tlf: 934 43 837
branimir.simic@varodd.no

Erlend Høiby Ausland
Fagansvarlig IKT

Tlf: 415 58 180
erlend.ausland@varodd.no

Finn Håkon Arstad
Økonomisjef

Tlf: 911 29 853
finn.arstad@varodd.no

Ingvild Aasne Andersson
Kommunikasjonsrådgiver / Designer / Nettansvarlig

Tlf: 959 87 165
ingvild.andersson@varodd.no

Munir Jarkin
Renholder

Tlf: 455 42 945
munir.jarkin@varodd.no

Susann Marie Burke
Regnskapsmedarbeider

Tlf: 909 05 744
susann.burke@varodd.no

i-jobb

Odd Arild Aas
Fagsjef Arbeid & inkludering

Tlf: 905 75 444
odd.arild.aas@varodd.no

Bjørn Vidar Endal
Jobbkonsulent / Marked

Tlf: 472 23 333
bjorn.vidar.endal@varodd.no

Anette Håland
FROG-trener

Tlf: 958 78 877
anette.haaland@varodd.no

Anita Evensen Næss
Leder Kurs & konferanse

Tlf: 909 71 593
anita.naess@varodd.no

Anita Horn
Jobbkonsulent

Tlf: 406 90 804
anita.horn@varodd.no

Anne May Breistein
FROG-trener

Tlf: 971 43 489
annemay.breistein@varodd.no

Elin Augland Gundersen
Jobbkonsulent

Tlf: 902 19 857
elin.augland.gundersen@varodd.no

Erik H. L. Lund
Opplæringsansvarlig / Jobbkonsulent

Tlf: 480 94 599
erik.lund@varodd.no

Gro Kristensen
Teamleder Ung i-jobb / Jobbkonsulent

Tlf: 950 48 006
gro.kristensen@varodd.no

Halvor Gudbrands
Arbeidsleder montering/pakking

Tlf: 406 90 809
halvor.gudbrands@varodd.no

Håkon Reiersølmoen
Veileder

Tlf: 459 65 160
haakon.reiersolmoen@varodd.no

Ingeborg Andersen
Fysioterapeut / Jobbkonsulent

Tlf: 959 87 161
ingeborg.andersen@varodd.no

Inger Marie Brevik
Teamleder i-jobb / Jobbkonsulent

Tlf: 959 87 168
inger.marie.brevik@varodd.no

Janne Ommundsen Aas
Kontormedarbeider

Tlf: 38 14 48 00
janne.ommundsen.aas@varodd.no

Janne Ribe
Jobbkonsulent

Tlf: 476 47 615
janne.ribe@varodd.no

Jorunn Thorsø
Jobbkonsulent

Tlf: 959 87 162
jorunn.haugen@varodd.no

June Mellemstrand
Veileder

Tlf: 467 95 591
june.mellemstrand@varodd.no

Lars Waldemar Trægde
Prosjektleder

Tlf: 990 25 206
lars.tregde@varodd.no

Lene Sliper Lunden
Veileder

Tlf: 911 54 445
lene.sliper.lunden@varodd.no

Linn Lund
Jobbkonsulent

Tlf: 488 44 371
linn.lund@varodd.no

Marianne Dahl
Teamkoordinator Ny Start / Veileder

Tlf: 478 77 646
marianne.dahl@varodd.no

Monika Stausland
Jobbkonsulent

Tlf: 959 87 152
monika.stausland@varodd.no

Rita Mari De Frène
Jobbkonsulent

Tlf: 916 93 517
rita.de.frene@varodd.no

Rose Marri Helle
Jobbkonsulent

Tlf: 958 60 405
rose.marri.helle@varodd.no

Rune Olsen
Jobbkonsulent

Tlf: 997 56 201
rune.olsen@varodd.no

Siri Wiken
Jobbkonsulent

Tlf: 948 25 080
siri.wiken@varodd.no

Siv Andersen
Ledende teamsekretær

Tlf: 406 90 814
siv.andersen@varodd.no

Steinar Bøhn
Jobbkonsulent

Tlf: 959 87 153
steinar.bohn@varodd.no

Trygve Lindersen
Jobbkonsulent

Tlf: 974 70 116
trygve.lindersen@varodd.no

Øyvind Tjomsland
Jobbkonsulent

Tlf: 959 87 156
oyvind.tjomsland@varodd.no

Arbeidstøy & fritidstøy

Hans Christian Eriksen
Lagerleder

Tlf: 990 99 941
hans.eriksen@varodd.no

Anne Grete Stangeland
Arbeidsleder

Tlf: 406 90 815
anne.stangeland@varodd.no

Anne Wenche Hagen
Arbeidsleder

Tlf: 406 90 816
anne.hagen@varodd.no

Laila Glendrange Andersen
Arbeidsleder

Tlf: 406 90 825
laila.andersen@varodd.no

Tove Andersen Frikstad
Produksjonssjef

Tlf: 918 69 848
tove.frikstad@varodd.no

Emballasje

Åge Bakke
Produksjonsleder

Tlf: 959 87 173
aage.bakke@varodd.no

Atle Holte Lillegård
Arbeisleder / Vaktmester

Tlf: 911 59 328
atle.lillegaard@varodd.no

Jarle Andreassen
Arbeidsleder

Tlf: 406 90 801
jarle.andreassen@varodd.no

Tove Andersen Frikstad
Produksjonssjef

Tlf: 918 69 848
tove.frikstad@varodd.no

Hjelpemidler

Martin Pedersen
Adm. direktør Varodd Velferdsteknologi AS

Tlf: 915 79 711
martin.pedersen@varodd.no

Gunnar Horn
Salgskonsulent

Tlf: 952 91 890
gunnar.horn@varodd.no

Hildegunn Ruud
Salgskonsulent

Tlf: 468 85 022
hildegunn.ruud@varodd.no

Jan Karlsen
Innkjøper

Tlf: 406 90 822
jan.karlsen@varodd.no

Kjell Håland
Produktsjef

Tlf: 915 52 398
kjell.haaland@varodd.no

Lars Edvin Olsen
Lagermedarbeider

Tlf: 957 90 948
lars.edvin@varodd.no

Ole Martin Olsen
Salgskonsulent

Tlf: 906 95 512
ole.martin@varodd.no

Robin Cummings
Servicetekniker

Tlf: 459 68 110
robin@varodd.no

Ruth Kirsti Stie
Salgssjef

Tlf: 902 50 885
ruth.kirsti@varodd.no

Øyvind Nordhagen
Ordrebehandler

Tlf: 907 70 093
oyvind.nordhagen@varodd.no

Kantine & bageri

Terje Fidjestad Andreassen
Kantineleder

Tlf: 908 06 881
terje.andreassen@varodd.no

Ann Helen Helle
Kantinemedarbeider

Tlf: 908 19 564
ann.helen.helle@varodd.no

Laila Thingsaker
Arbeidsleder

Tlf: 488 52 463
laila.thingsaker@varodd.no

Kurs & konferanse

Anita Evensen Næss
Leder Kurs & konferanse

Tlf: 909 71 593
anita.naess@varodd.no

Lager & logistikk

Hans Christian Eriksen
Lagerleder

Tlf: 990 99 941
hans.eriksen@varodd.no

Hallvard Kristiansen
Lagermedarbeider

Tlf: 957 32 240
hallvard.kristiansen@varodd.no

Jonny Ånensen
Arbeidsleder

Tlf: 915 79 032
jonny.aanensen@varodd.no

Laila Glendrange Andersen
Arbeidsleder

Tlf: 406 90 825
laila.andersen@varodd.no

Simon Angell
Lagermedarbeider

Tlf: 924 82 117
simon.angell@varodd.no

Tove Andersen Frikstad
Produksjonssjef

Tlf: 918 69 848
tove.frikstad@varodd.no

Pulverlakkering

Einar Høiland
Leder Pulverlakkering

Tlf: 990 42 914
einar.hoiland@varodd.no

Tove Andersen Frikstad
Produksjonssjef

Tlf: 918 69 848
tove.frikstad@varodd.no

Trykk & profilering

Terje Skarpodde
Arbeidsleder / Kundeansvarlig

Tlf: 906 09 878
terje.skarpodde@varodd.no

Marcos Arevalo
Produksjonsmedarbeider

Tlf: 473 66 224
marcos.arevalo@varodd.no

Tove Andersen Frikstad
Produksjonssjef

Tlf: 918 69 848
tove.frikstad@varodd.no

Telefon og åpningstider

Telefon 38 14 48 00
E-post kundesenter@varodd.no
Åpent Man-fre kl. 07:00-15:00

Besøksadresse

Varodd
Rigedalen 41
4626 Kristiansand

Postadresse

Varodd
Postboks 8343
4676 Kristiansand