Kontaktskjema

    Kart

    Varodd
    Rigedalen 41
    4626 Kristiansand

    Finn e-post eller kontaktperson avdelingsvis

    Administrasjon

    Noe du lurer på? Kontakt oss på info@varodd.no eller finn din kontaktperson under.

    Tor Arve Monan
    Adm. direktør

    Tlf: 918 30 058
    tor.arve.monan@varodd.no

    Beate Ramsland
    Lønn / Regnskapskonsulent

    Tlf: 971 60 168
    beate.ramsland@varodd.no

    Branimir Simic
    Bedriftslege

    Tlf: 934 43 837
    branimir.simic@varodd.no

    Erlend Høiby Ausland
    Fagansvarlig IKT

    Tlf: 415 58 180
    erlend.ausland@varodd.no

    Finn Håkon Arstad
    Økonomisjef

    Tlf: 911 29 853
    finn.arstad@varodd.no

    Hans Christian Eriksen
    Teknisk leder

    Tlf: 990 99 941
    hans.eriksen@varodd.no

    Ingvild Aasne Andersson
    Kommunikasjonsrådgiver / Designer / Nettansvarlig

    Tlf: 959 87 165
    ingvild.andersson@varodd.no

    Munir Jarkin
    Renholder

    Tlf: 455 42 945
    munir.jarkin@varodd.no

    Susann Marie Burke
    Regnskapskonsulent

    Tlf: 909 05 744
    susann.burke@varodd.no

    i-jobb

    Noe du lurer på? Kontakt oss på post@i-jobb.no eller finn din kontaktperson under.

    Odd Arild Aas
    Fagsjef Arbeid & inkludering

    Tlf: 905 75 444
    odd.arild.aas@varodd.no

    Bjørn Vidar Endal
    Jobbkonsulent / Marked

    Tlf: 472 23 333
    bjorn.vidar.endal@varodd.no

    Anders V. Stavnsbo
    Jobbkonsulent

    Tlf: 404 58 101
    anders.stavnsbo@varodd.no

    Anette Håland
    FROG-trener

    Tlf: 958 78 877
    anette.haaland@varodd.no

    Anita Evensen Næss
    Leder Kundeservice

    Tlf: 909 71 593
    anita.naess@varodd.no

    Anita Horn
    Veileder OK Kompetanse

    Tlf: 406 90 804
    anita.horn@varodd.no

    Anne May Breistein
    FROG-trener

    Tlf: 971 43 489
    annemay.breistein@varodd.no

    Anne Søderlind
    Veileder OK Kompetanse

    Tlf: 951 26 345
    anne.soderlind@varodd.no

    Annette Vatne Sørvig
    Jobbkonsulent VTA/VLT

    Tlf: 992 67 426
    annette.sorvig@varodd.no

    Anniken Hellenes
    Jobbkonsulent

    Tlf: 903 69 230
    anniken.hellenes@varodd.no

    Elin Augland Heidenreich
    Prosjektleder PILOT

    Tlf: 957 39 462
    elin.heidenreich@varodd.no

    Erik H. L. Lund
    Opplæringsansvarlig / Jobbkonsulent

    Tlf: 480 94 599
    erik.lund@varodd.no

    Gro Kristensen
    Teamleder Ung i-jobb / Jobbkonsulent

    Tlf: 950 48 006
    gro.kristensen@varodd.no

    Gunstein Sjaastad
    Veileder OK Kompetanse

    Tlf: 909 47 163
    gunstein.sjaastad@varodd.no

    Halvor Gudbrands
    Opplæringskonsulent OK Kompetanse

    Tlf: 406 90 809
    halvor.gudbrands@varodd.no

    Hildegunn Rudd
    Jobbkonsulent

    Tlf: 468 85 022
    hildegunn.ruud@varodd.no

    Håkon Reiersølmoen
    Jobbkonsulent

    Tlf: 459 65 160
    haakon.reiersolmoen@varodd.no

    Ingeborg Andersen
    Fysioterapeut / Jobbkonsulent

    Tlf: 959 87 161
    ingeborg.andersen@varodd.no

    Inger Marie Brevik
    Teamleder i-jobb / Jobbkonsulent

    Tlf: 959 87 168
    inger.marie.brevik@varodd.no

    Ingrid Øydna
    Jobbkonsulent

    Tlf: 469 57 201
    ingrid.oydna@varodd.no

    Janne Ommundsen Aas
    Kontormedarbeider

    Tlf: 38 14 48 00
    janne.ommundsen.aas@varodd.no

    Janne Ribe
    Jobbkonsulent

    Tlf: 476 47 615
    janne.ribe@varodd.no

    Jenny Beate Kjønnås
    Jobbkonsulent

    Tlf: 974 97 424
    jenny.kjonnaas@varodd.no

    Jorunn Thorsø
    Jobbkonsulent

    Tlf: 959 87 162
    jorunn.thorsoe@varodd.no

    Karina Glamsland Corneliussen
    Veileder OK Kompetanse

    Tlf: 951 15 406
    karina.corneliussen@varodd.no

    Lars Waldemar Trægde
    Prosjektleder

    Tlf: 990 95 206
    lars.tregde@varodd.no

    Lene Isachsen
    Jobbkonsulent

    Tlf: 900 63 418
    lene.isachsen@varodd.no

    Lene Sliper Lunden
    Jobbkonsulent

    Tlf: 911 54 445
    lene.sliper.lunden@varodd.no

    Linn Lund
    Jobbkonsulent

    Tlf: 488 44 371
    linn.lund@varodd.no

    Milena Popovic
    Jobbkonsulent

    Tlf: 413 85 143
    milena.popovic@varodd.no

    Miriam Gaidi
    Jobbkonsulent

    Tlf: 906 32 051
    miriam.gaidi@varodd.no

    Marianne Dahl
    Teamkoordinator Ny Start / Jobbkonsulent

    Tlf: 478 77 646
    marianne.dahl@varodd.no

    Monika Stausland
    Jobbkonsulent

    Tlf: 959 87 152
    monika.stausland@varodd.no

    Rita Mari De Frène
    Jobbkonsulent

    Tlf: 916 93 517
    rita.de.frene@varodd.no

    Rune Olsen
    Jobbkonsulent

    Tlf: 997 56 201
    rune.olsen@varodd.no

    Siri Knudsen
    Jobbkonsulent

    Tlf: 938 87 709
    siri.knudsen@varodd.no

    Siri Wiken
    Jobbkonsulent

    Tlf: 948 25 080
    siri.wiken@varodd.no

    Steinar Bøhn
    Jobbkonsulent

    Tlf: 959 87 153
    steinar.bohn@varodd.no

    Stig Lukkassen
    Jobbkonsulent

    Tlf: 906 50 387
    stig.lukkassen@varodd.no

    Valdet Bozhdaraj
    Jobbkonsulent

    Tlf: 482 78 662
    valdet.bozhdaraj@varodd.no

    Øyvind Tjomsland
    Veileder OK Kompetanse

    Tlf: 959 87 156
    oyvind.tjomsland@varodd.no

    Arbeidstøy & fritidstøy

    Noe du lurer på? Kontakt oss på kundesenter@varodd.no eller finn din kontaktperson under.

    Anita Evensen Næss
    Leder Kundeservice

    Tlf: 909 71 593
    anita.naess@varodd.no

    Tove Andersen Frikstad
    Produksjonssjef

    Tlf: 918 69 848
    tove.frikstad@varodd.no

    Emballasje

    Noe du lurer på? Kontakt oss på kundesenter@varodd.no eller finn din kontaktperson under.

    Jarle Andreassen
    Produksjonsleder

    Tlf: 406 90 801
    jarle.andreassen@varodd.no

    Niklas Nilssen
    Arbeidsleder

    Tlf: 909 29 647
    niklas.nilssen@varodd.no

    Åge Bakke
    Salgs- og markedsansvarlig

    Tlf: 959 87 173
    aage.bakke@varodd.no

    Simon Angell
    Arbeidsleder

    Tlf: 924 82 117
    simon.angell@varodd.no

    Bjørnar Abusland
    Arbeidsleder

    Tlf: 907 07 803
    bjornar.abusland@varodd.no

    Tove Andersen Frikstad
    Produksjonssjef

    Tlf: 924 82 117
    tove.frikstad@varodd.no

    Laila Glendrange Andersen
    Arbeidsleder

    Tlf: 406 90 825
    laila.andersen@varodd.no

    Hjelpemidler

    Noe du lurer på? Kontakt oss på hjelpemidler@varodd.no eller finn din kontaktperson under.

    Martin Pedersen
    Adm. direktør Varodd Velferdsteknologi AS

    Tlf: 915 79 711
    martin.pedersen@varodd.no

    Christoffer Mørck Gundersen
    Anbudskoordinator

    Tlf: 456 03 932
    christoffer@varodd.no

    Gunnar Horn
    Salgskonsulent

    Tlf: 952 91 890
    gunnar@varodd.no

    Jan Karlsen
    Innkjøper

    Tlf: 406 90 822
    jan.karlsen@varodd.no

    Johan Hovde
    Salgskonsulent

    Tlf: 929 78 181
    johan@varodd.no

    Kjell Håland
    Produktsjef

    Tlf: 915 52 398
    kjell.haaland@varodd.no

    Lars Edvin Olsen
    Lagermedarbeider

    Tlf: 957 90 948
    lars.edvin@varodd.no

    Ole Martin Olsen
    Salgskonsulent

    Tlf: 906 95 512
    ole.martin@varodd.no

    Robin Cummings
    Servicetekniker

    Tlf: 459 68 110
    robin@varodd.no

    Ruth Kirsti Stie
    Salgssjef

    Tlf: 902 50 885
    ruth.kirsti@varodd.no

    Stian Berntsen
    Salgskonsulent

    Tlf: 479 38 715
    stian@varodd.no

    Øyvind Nordhagen
    Ordrebehandler

    Tlf: 907 70 093
    oyvind.nordhagen@varodd.no

    Kantine & bageri

    Noe du lurer på? Kontakt oss på kantine@varodd.no eller finn din kontaktperson under.

    Arild Dale
    Kantineleder

    Tlf: 979 10 969
    arild.dale@varodd.no

    Henrik Hamre
    Arbeidsleder / Ansvarlig varmretter

    Tlf: 928 47 416
    henrik.hamre@varodd.no

    Iselin Flåt
    Arbeidsleder / Ansvarlig kaldretter

    Tlf: 900 34 483
    iselin.flaat@varodd.no

    Laila Thingsaker
    Ansvarlig vertskapstjenester

    Tlf: 488 52 463
    laila.thingsaker@varodd.no

    Kurs & konferanse

    Noe du lurer på? Kontakt oss på kurs@varodd.no eller finn din kontaktperson under.

    Anita Evensen Næss
    Leder Kundeservice

    Tlf: 909 71 593
    anita.naess@varodd.no

    Lager & logistikk

    Noe du lurer på? Kontakt oss på kundesenter@varodd.no eller finn din kontaktperson under.

    Jonny Ånensen
    Produksjonsleder

    Tlf: 915 79 032
    jonny.aanensen@varodd.no

    Hallvard Kristiansen
    Lagermedarbeider

    Tlf: 957 32 240
    hallvard.kristiansen@varodd.no

    Laila Glendrange Andersen
    Arbeidsleder

    Tlf: 406 90 825
    laila.andersen@varodd.no

    Tove Andersen Frikstad
    Produksjonssjef

    Tlf: 918 69 848
    tove.frikstad@varodd.no

    Pulverlakkering

    Noe du lurer på? Kontakt oss på pulverlakkering@varodd.no eller finn din kontaktperson under.

    Einar Høiland
    Produksjonsleder

    Tlf: 990 42 914
    einar.hoiland@varodd.no

    Tove Andersen Frikstad
    Produksjonssjef

    Tlf: 918 69 848
    tove.frikstad@varodd.no

    Trykk & profilering

    Noe du lurer på? Kontakt oss på trykk@varodd.no eller finn din kontaktperson under.

    Terje Skarpodde
    Produksjonsleder

    Tlf: 906 09 878
    terje.skarpodde@varodd.no

    Anne Wenche Hagen
    Arbeidsleder

    Tlf: 406 90 816
    anne.hagen@varodd.no

    Merete Sæbø
    Arbeidsleder

    Tlf: 413 15 759
    merete.sabo@varodd.no

    Tove Andersen Frikstad
    Produksjonssjef

    Tlf: 918 69 848
    tove.frikstad@varodd.no

    Telefon og åpningstider

    Telefon 38 14 48 00
    Åpent Man-fre kl. 07:00-15:00

    Besøksadresse

    Varodd
    Rigedalen 41
    4626 Kristiansand

    Postadresse

    Varodd
    Postboks 8343
    4676 Kristiansand